قوانین و مقررات

استفاده از وب سایت مدارپرداز به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1-خرید کالا و خدمات از فروشگاه مدارپرداز بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به شرکت فنی مهندسی مدار پرداز بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. هر گونه استفاده از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت استفاده نمایید باید از طریق صفحه تماس با ما درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

3- كاربران هنگام سفارش كالا یا خدمات ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در اختیار ما قرار بدهند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

4- تمام ابزاری که در وب سایت مدارپرداز با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

5- سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در این وب سایت لینك شده اند مستقل بوده، و مدارپرداز مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

6- ارتباط مدارپرداز با کاربران سایت از طریق madarpardaz.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

7- مدارپرداز به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

8- ارزش کالا یا خدمات سفارش داده شده طبق فهرست قیمت شرکت مدار پرداز محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.